Od 25 czerwca wakacyjna ramówka Radia eM

dodane 28.06.2018 08:30

Joanna Wyleżoł

Przez całe lato będziemy zachęcać razem z Kolejami Śląskimi do wycieczek pociągami, do miejsc atrakcyjnych dla całych rodzin.

  Wybierzemy się w soboty - pociągiem oczywiście - m. in. do Tarnowskich Gór, Wisły, Koszęcina, Bielska-Białej, Cieszyna, czy Będzina, gdzie stanie Letnie Studio Radia eM. Mamy nadzieję, że będziecie z nami nie tylko przed radioodbiornikami, ale także w miejscowościach, które tego lata odwiedzimy z mikrofonem Radia eM.

Poza tym, latem na antenie Radia eM sporo nowych propozycji. O 8.50 i 12.50 twórcy Słownika Śląskiego będą Wam opowiadać wice i zabawne historie - oczywiście po śląsku. Na rowerowe wycieczki zaprosimy codziennie o 9.40. Nieobiektywnie o filmach wszech czasów i nowościach kinowych opowiem o 10.45 w Subiektywie na lato. Będzie powieść do słuchania: "20 000 mil podmorskiej żeglugi". Wieczorem będzie czas na ważne rozmowy w nowej audycji o tematyce religijnej "W cztery oczy".

Tego lata na antenie Radia eM nie zabraknie dobrej, wakacyjnej muzyki - "Kobiety mają głos" to codzienny cykl, w którym przypomnimy najlepiej śpiewające panie w historii muzyki, a w liście "100 na 100" będziecie mogli wybierać najważniejsze bluesowe przeboje Niepodległej. Muzyka przez duże eM (bluesowa, łagodna, jazzowa, chrześcijan) od poniedziałku do piątku nieco wcześniej, bo o 20.05. Nie zabraknie stałych pozycji, Dobrej Nowiny, najświeższych wiadomości oraz... konkursów i niespodzianek.

Ciesz się słuchaniem... przez całe lato na 107,6 fm.

«« | « | 1 | » | »»