Kolej na lato w Radiu eM - przeżyjmy to jeszcze raz

dodane 28.06.2018 08:30

Joanna Wyleżoł

Przez całe lato razem z Kolejami Śląskimi zachęcaliśmy do wycieczek pociągami, do miejsc atrakcyjnych dla całych rodzin.

Kolej na lato w Radiu eM   Patrycja Kozieł/ Radio eM Kolej na lato w Radiu eM We wszystkie soboty wakacji jeździliśmy na wycieczki - pociągiem oczywiście - m. in. do Tarnowskich Gór, Wisły, Koszęcina, Bielska-Białej, Cieszyna, czy Będzina, gdzie stanie Letnie Studio Radia eM. Wielu słuchaczy było z nami nie tylko przed radioodbiornikami, ale także w miejscowościach, które tego lata odwiedziliśmy z mikrofonem Radia eM. Byliście? To możecie powspominać. Nie byliście? To zobaczcie co straciliście.

Jako pierwsze odwiedziliśmy Tarnowskie Góry [30.06.18].

Radio eM Kolej na lato - Radio eM w Tarnowskich Górach

Tydzień później byliśmy w Rybniku [07.07.18].

Radio eM Kolej na lato – Radio eM w Rybniku

Trzecie wakacyjne studio Radia eM stanęło na bielskim rynku [14.07.18].

Radio eM Kolej na lato – Radio eM w Bielsku-Białej

Na czwartą wycieczkę Radio eM pojechało na Jurę. Wakacyjne studio rozłożyliśmy na Zamku Królewskim w Olsztynie [21.07.18].

Radio eM Kolej na lato – Radio eM w Olsztynie

Piąte wakacyjne studio Radia eM [28.07.18] gościło w Cieszynie. Na tamtejszym rynku odwiedzali nas słuchacze i goście z zagranicy, którzy przejechali do Cieszyna uczyć się języka polskiego.

Radio eM Kolej na lato - Radio eM w Cieszynie

11.08.2018 byliśmy w Koszęcinie. Tam przed Zespołem pałacowym, w wakacyjnym studiu Radia eM gościliśmy m. in. Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny.

Radio eM Kolej na lato - Radio eM w Koszęcinie

«« | « | 1 | » | »»

Sponsorowane

AutoCZESCIonline24.pl