Rozwiązanie marszu narodowców w Katowicach bezzasadne

dodane 18.07.2018 10:28

Agata Nurek /Radio eM

Sąd Okręgowy w Katowicach uchylił decyzję Marcina Krupy, prezydenta miasta, o rozwiązaniu zgromadzenia Młodzieży Wszechpolskiej.

Ogłoszenie wyroku w sprawie marszu Młodzieży Wszechpolskiej   Agata Nurek /Radio eM Ogłoszenie wyroku w sprawie marszu Młodzieży Wszechpolskiej Temida decyzję prezydenta uznała za bezzasadną. Według sądu, nie ma konkretnych dowodów, że podczas zgromadzenia powstało realne zagrożenie życia i zdrowia ludzi oraz mienia. Jak decyzję sądu tuż po wyjściu z sali komentował Paweł Mazur, rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej?

Do sprawy już po ogłoszeniu wyroku odniósł się również prezydent Katowic

Przypomnijmy: postępowanie dotyczyło zorganizowanego w maju marszu Młodzieży Wszechpolskiej, zakłóconego przez grupę kontrmanifestantów. Prezydent Katowic postanowił rozwiązać zgromadzenie.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KATOWICE, MARCIN KRUPA, MARSZ MŁODZIEŻY WSZECHOPLSKIEJ , MARSZ NARODOWCÓW, MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA, NARODOWCY

Przeczytaj komentarze | 4 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 1 Bytomianin 21.07.2018 17:16
Niezalogowany użytkownik Czy tylko ja widzę w tym nonsens, najpierw się blokuje marsz, oczywiście w imię "demokracji", potem sąd twierdzi że to było bezzasadne, ale przecież marsz się nie odbył, więc ideologia wygrała z demokracją. Następnym razem będzie tak samo, zakaz,sąd, i wygrana narodowców, ale marszu nie będzie.
Plusów: 0 max 18.07.2018 19:18
Niezalogowany użytkownik Proamerykańską ? Naiwny człowieku, lepiej ufaj w Opatrzności niż prezydentowi USA.
Plusów: 4 albert 18.07.2018 13:06
Niezalogowany użytkownik Ciekawe co teraz będzie? Młodzież Wszechpolska dostanie odszkodowanie, czy jest to tylko taka metoda blokowania z przyczyn światopoglądowych niechcianych manifestacji?
Plusów: 1 gosc 18.07.2018 12:56
Niezalogowany użytkownik Narodowcy stwórzcie poważną formacje polityczną , żeby było na kogo głosować. Tylko formację nie prorosyjską lecz patriotyczną, antykomunistyczną, proamerykańską i antyimigrancką.

wszystkie komentarze >