107,6 FM

23.09.18 Czerwony potwór

Czyli sposób na domowy keczup, a na deser... batony z nasion i to wszystko zdrowe, bo z własnych składników.


23.09.18 Czerwony potwór   Przetwory z dyni i nie tylko FOTO:HENRYK PRZONDZIONO/GOSC NIEDZIELNY HENRYK PRZONDZIONO A co najważniejsze, aby dawać swoim najbliższym to, co najlepsze, dlatego dzieciom serwujemy batony zbożowe własnej produkcji, a keczup robimy z dynii, cukinii lub papryki. Więc do dzieła... z przepisami naszych słuchaczy.

...a keczup robimy z dyni, cukinii lub papryki.

Zapraszamy też do poradni psychologicznej:

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny   Katarzyna Widera-Podsiadło

"Wspieramy mamy" w sytuacjach kulinarnych, wychowawczych, dnia codziennego. Słowem wszystko co może pomóc rodzicom w funkcjonowaniu rodziny. W każdą niedzielę Katarzyna Podsiadło i jej goście poradzą Państwu, jak być super rodzicem.

 

Programy