107,6 FM

21.10.18 Zrozumieć nastolatka?

Mózg nastolatka, to machina, która pracuje tak, jak gdyby nią sterujący był absolutnie bez odpowiednich uprawnień. Dlatego tak trudno zrozumieć nastolatka.


21.10.18 Zrozumieć nastolatka?   Młodzież. Agnieszka Kocznur/ Foto Gość   Za nim jednak o nastolatkach, najpierw o żywieniu i zdrowej diecie wg. św. Hildegrady

Pora na kilka przepisów:

No i wreszcie ów nastolatek. Dlaczego tak trudno go zrozumieć?

I jeszcze o tym, jak zakodowali nas rodzice:

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny   Katarzyna Widera-Podsiadło

"Wspieramy mamy" w sytuacjach kulinarnych, wychowawczych, dnia codziennego. Słowem wszystko co może pomóc rodzicom w funkcjonowaniu rodziny. W każdą niedzielę Katarzyna Podsiadło i jej goście poradzą Państwu, jak być super rodzicem.

 

Programy