107,6 FM

Zaśpiewajmy razem

Po orszaku w Gliwicach rodzinne kolędowanie w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II.

W niedzielę 6 stycznia, w uroczystość Objawienia Pańskiego, ulicami naszych miejscowości przejdą Orszaki Trzech Króli. Na zakończenie zwykle planowane jest wspólne kolędowanie przy żłóbku Nowonarodzonego Pana.

W Gliwicach rodzinne kolędowanie odbędzie się w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II (obok katedry). Poprowadzą je zespół „Dziewiątka” ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Gliwicach, laureat tegorocznego Miejskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek, oraz duet Anna Pieszka (vocal) i Przemysław Hana (gitara).

Kolędowanie rozpocznie się po zakończeniu orszaku, około godziny 15.15. Każdy może dołączyć do wspólnego śpiewania, wstęp jest wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama