107,6 FM

07.01.19 Anty Babylon System - muzyka wskazująca drogę

W pierwszym w tym roku Duchowym GPS-ie damy się poprowadzić muzyce. Zagra na żywo w studiu Radia eM Anty Babylon System. Oczywiście nie zabraknie czasu na rozmowę.

07.01.19 Anty Babylon System - muzyka wskazująca drogę   Pierwszeństwo dajemy muzyce i muzykom - Dorota Zaziąbło, Paweł Kusz i Jacek Polczyk w studiu Radia eM szykują się do koncertu i... mówią nie zmęczeniu ;-)

Muzyka jako oręż - Anty Babylon System powstał po to, by wychodzić na ulice i mówić o Bogu. W tej części audycji usłyszycie trochę historii zespołu.

Gramy kolędy i zastanawiamy się jaki ma sens wspólne bożonarodzeniowe śpiewanie.

07.01.19 Anty Babylon System - muzyka wskazująca drogę  

"Moja ojczyzna" - najnowszy singiel Anty Babylon System. Rozmawiamy o rodzeniu się piosenek...

07.01.19 Anty Babylon System - muzyka wskazująca drogę  

Jacek Polczyk - posłuchajcie historii o bogu, który ratuje i zbawia. Świadectwo uwolnienia z okultyzmu.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Duchowy GPS

Duchowy GPS  

"Duchowy GPS" - to program w którym na zjawiska społeczne i kulturowe, na codzienne problemy i dylematy moralne próbujemy patrzeć przez pryzmat teologii i nauczania Kościoła. Duchowość i eklezjologia, ale też psychologia, socjologia i kultura - to rejony, w które zapraszają eksperci - ludzie Kościoła gotowi komentować dzisiejszą rzeczywistość. W tej audycji wystąpili m. in.: ks. prof. Jerzy Szymik, ks. prof. Arkadiusz Wuwer, red. Zbigniew Nosowski, bp Andrzej Siemieniewski, bp Marian Niemiec, Adam i Beata Dylusowie, ks. dr Grzegorz Strzelczyk, red. Małgorzata Bilska.

 

Programy