107,6 FM

Zbliża się Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach

Europejski Kongres Gospodarczy od 13 do 15 maja odbędzie się w Katowicach.

Zbliża się Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach   Przed nami XI. Europejski Kongres Gospodarczy Marcin Iciek / Radio eM

Większe zaangażowanie młodzieży i studentów. To element, który ma wyróżniać jedenasty Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach. Jerzy Buzek zaznacza, że tegoroczny kongres będzie wpisany w kontekst bieżących europejskich wydarzeń. Jednym z głównych tematów debat będą kierunki rozwoju kontynentu po wyborach do europarlamentu.

Kazimierz Karolczak dodaje że kongres to również spotkanie przedstawicieli biznesu i nowych technologii. A takie połączenie może być impulsem do rozwoju całego regionu.

Kongres rozpocznie się od 13 do 15 maja.

 

 

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama