107,6 FM

13.03.2019 | Dlaczego nie warto być Supertatą?

Życie codzienne rodziny jest dla dzieci ważniejsze niż fajerwerki - przekonuje Stanisław Kogut, na którego w domu czeka żona i ośmioro dzieci. W Credo rozmawiamy o ojcostwie, które jest powołaniem i misją.

Stanisław Kogut i Dominika Szczawińska   Stanisław Kogut i Dominika Szczawińska

 Bycie tatą jest pochodną bycia mężem - mówi Stanisław Kogut. Jest to też wybór i powołanie. Dla nas to też misja społeczna, do której się nadajemy i której Bóg od nas oczekuje...

13.03.2019 | Dlaczego nie warto być Supertatą?   Rodzina Moniki i Stanisława Kogutów 13.03.2019 | Dlaczego nie warto być Supertatą?  
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

21.00 Credo - rozmowy o wierze

21.00 Credo - rozmowy o wierze  

Porozmawiamy o muzyce od i dla Boga, o rozpoznawaniu znaków czasu, czy teraz jest czas łaski dla wierzących? Nie zabraknie też dużo dobrej muzyki.

 

 

Programy