107,6 FM

03.04.2019 | Magda Anioł i Adam Szewczyk - gdybyś tu tylko był...

"Gdybyś tu tylko był, ja będę żył..." - śpiewali w studiu Radia eM Magda Anioł i Adam Szewczyk. W programie Credo zaprezentowali kilka utworów, które pojawią się na nowej płycie pt. "Odmawiam". W audycji muzyka na żywo, szczera rozmowa i zaproszenie na koncert, który odbędzie się 15 maja w Chorzowskim Centrum Kultury.

Magda Anioł i Adam Szewczyk   Magda Anioł i Adam Szewczyk

Można koncertować przy kawie i herbacie? Można między utworami dzielić się codziennym zabieganym życiem?  Można w momencie przechodzić od śmiechu do łez wzruszenia i zadumy? Można! Posłuchajcie jak było...

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

21.00 Credo - rozmowy o wierze

21.00 Credo - rozmowy o wierze  

Porozmawiamy o muzyce od i dla Boga, o rozpoznawaniu znaków czasu, czy teraz jest czas łaski dla wierzących? Nie zabraknie też dużo dobrej muzyki.

 

 

Programy