107,6 FM

Śląskie: jak szybko uczyć się do matury? Uniwersytet Śląski zaprasza na szybkie nocne powtórki

Przygotowania do matury są na ostatniej prostej. Uniwersytet Śląski, jak co roku, zaprasza na szybkie nocne powtórki. To sposób na szybką naukę przed samymi egzaminami.

To będzie zdobywanie wiedzy last minute. Na powtórki przed maturą już po raz 7-my zaprasza Uniwersytet Śląski. - Swoimi tajnikami wiedzy podzielą się uniwersyteccy eksperci - wyjaśnia Agnieszka Wójtowicz-Zając, koordynator Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów:

Zajęcia mogą pomóc  uczniom, którzy chcą wykorzystać ostatnie dni przed egzaminem, szybko się uczyć oraz zdobyć wiedzę przed maturą. - Zajęcia odbywają się w różnych konfiguracjach czasowych, z przedmiotów takich, jak język polski, matematyka, biologa, czy fizyka - wyjaśnia dr Magdalena Piotrowska-Grot, zastępca dyrektora Uniwersytetu Otwartego UŚ.

Powtórki potrwają od 23 do 26 kwietnia. Warsztaty są płatne. Zapisy na stronie maturzysta.us.edu.pl.

Czytaj też: "Last minute" dla maturzystów na Uniwersytecie Śląskim już po raz siódmy

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama