107,6 FM

Co w numerze? #35

Ks. Szymon Zurek, misjonarz w Boliwii: Uczę się tu Kościoła. Tego, że nie jest jednorodny, taki jak w Polsce, że może mieć różne oblicza. I tego, że nie wszystko, co jest inne, jest gorsze albo lepsze.

W najnowszym numerze „Gościa Gliwickiego” zamieszamy wywiad z ks. Szymonem Zurkiem, pochodzącym z parafii Bożego Ciała w Miechowicach, a od 5 at pracującego na misjach w Boliwii, gdzie jest proboszczem parafii w Santa Cruz.

Można też poczytać o tym, jak inny twórczo i aktywnie spędzali lub spędzają czas wakacji, np. Dzieci Maryi na formacyjnych rekolekcjach, połączonych z wypoczynkiem, a grupa rowerowa NINIWA Team, jadąc na wyprawę do Mołdawii, San Marino i Danii. W drodze modlą się za Europę.

W naszym wakacyjnym cyklu o zwierzęcych symbolach w sztuce sakralnej tym razem o szczególnym chrześcijańskim znaku – rybie, a przy okazji także o delfinie.  

Oprócz tego zamieszczamy różne inne bieżące wiadomości i zapowiedzi wydarzeń.

Nowy numer Gościa Gliwickiego na 4 sierpnia jest dostępny w wydaniu papierowym i elektronicznym (pamiętaj o wybraniu dodatku gliwickiego).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama