107,6 FM

25.09.2019 | Teatr Franciszka - jesteśmy posłani!

Przygotowują swoją piąta premierę. Cieszą się pracą nad "Józefem egipskim", ale jeszcze bardziej tym, że przez ostatnie lata stali się prawdziwą wspólnotą i że coraz lepiej widzą, że Bóg ma dla nich zadania do wykonania.

Jesienią niezmiennie stukają do drzwi Radia eM. Niezmiennie też wnoszą tu radość, młodość i zachwyt nad Ewangelią. Teatr Franciszka - to nie tylko ludzie, dla  których ważna jest sztuka. To ludzie z Misją!

25.09.2019 | Teatr Franciszka - jesteśmy posłani!

"Józef egipski" - będzie bawił, wywoła uśmiech i skłoni do przemyśleń - wierzą twórcy Teatru Franciszka. W drugiej części spotkania rozmawiamy też o innych planach moich gości. Już od listopada chcą zaprosić do wspólnej modlitwy w kościele Mariackim w Katowicach.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

21.00 Credo - rozmowy o wierze

21.00 Credo - rozmowy o wierze  

Porozmawiamy o muzyce od i dla Boga, o rozpoznawaniu znaków czasu, czy teraz jest czas łaski dla wierzących? Nie zabraknie też dużo dobrej muzyki.

 

 

Programy