107,6 FM

Niedługo I Ogólnopolska Pielgrzymka Przedsiębiorców

Pod hasłem „Wiele zostało wam powierzone” już 6 października 2019 r. odbędzie się I Ogólnopolska Pielgrzymka Przedsiębiorców. Na pielgrzymkę zaprasza metropolita wrocławski abp Józef Kupny.

Pielgrzymka jest organizowana w odpowiedzi na duchowe potrzeby środowisk katolickich przedsiębiorców. Podczas spotkania osoby zaangażowane w różne rodzaje działalności gospodarczej będą miały wspaniałą okazję do wspólnej modlitwy, umocnienia w wierze, wzajemnego poznania się i nawiązania współpracy, a także wysłuchania świadectw gości specjalnych, którymi będą: pani Jolanta Grabowska-Markowska (lekarz medycyny, pediatra, założycielka i prezes Społecznego Towarzystwa Hospicjum Cordis) oraz pan Roman Kluska (polski przedsiębiorca, twórca Optimusa i jego sukcesów).

Przedsiębiorcom 6 października na Jasnej Górze towarzyszyć będzie atmosfera modlitwy, spotkań, formacji, zawierzenia firm Bogu i integracja środowiska katolickich przedsiębiorców.

Więcej informacji i zapisy: https://pielgrzymkaprzedsiebiorcow.pl/.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama