107,6 FM

Dzień Nauczyciela. Abp Wiktor Skworc z przesłaniem do nauczycieli. Dziękuje za ich pracę

Abp Wiktor Skworc składa życzenia nauczycielom i dziękuje za ich pracę. - Pracujecie dla społeczeństwa, pracujecie dla rodzin i przede wszystkim dla młodego pokolenia. To pokolenie nie jest tylko naszą przyszłością, ono jest także naszą teraźniejszością - mówi metropolita katowicki w specjalnym nagraniu.

- W tym dniu wszyscy myślimy o Wasz z wdzięcznością. Wspominamy naszych nauczycieli, a także Waszą aktualną pracę i posługę. Wypowiadamy pod Waszym adresem szczere podziękowanie, szczere "Bóg zapłać" - mówi abp Wiktor Skworc do nauczycieli w specjalnie przygotowanym przesłaniu:

Metropolita katowicki zwrócił uwagę na to, że młode pokolenie jest ważne nie tylko dla naszej przyszłości, ale też dla naszej teraźniejszości. Zaznaczył, że życzy nauczycielom życzliwości współpracowników, rodziców i samorządowców. - Żeby nasza szkoła była oazą pokoju - dodawał abp Wiktor Skworc.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama