107,6 FM

21.10.2019 | bł. Jerzy Popiełuszko - pierwsze świadectwa wiary

19 października minęła 35. rocznica porwania bł. ks. Jerzego Popiełuszki i jego śmierci. Przypomnijmy więc sobie tę niezwykłą postać - jego pierwsze świadectwa wiary, jako ministranta, jego chęć wstąpienia do... franciszkanów, pierwsze zainteresowanie nim przez SB.

Audycja powstała w oparciu o materiał przygotowany przez Rafała Łącznego z Katolickiej Agencji Informacyjnej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

A to historia

A to historia  

We wtorki i czwartki o 18.30. Zaprasza Aneta Kuberska-Bębas.

Historia bywa przestrogą, jest świadkiem czasów, dzieje się na naszych oczach. Czy będzie dla nas – jak dla starożytnych – nauczycielką życia? Słuchaj i poznaj bohaterów naszej historii; dowiedz się o kulisach najważniejszych dla Polski i świata wydarzeń; odkrywaj ślady naszej lokalnej przeszłości; wygrywaj najciekawsze, historyczne książki.

Audycje