107,6 FM

Katowice. Prezydent Marcin Krupa odbiera nagrodę Rowerowej Stolicy Polski. Komentuje też swoje zasłabnięcie

Prezydent Marcin Krupa odebrał dzisiaj nagrodę dla Rowerowej Stolicy Polski, jaką miastu Katowice przyznała Fundacja Ekologiczna Arka. Skomentował także swoje zasłabnięcie podczas ostatniej sesji Rady Miasta.

Katowice zostały okrzyknięte Rowerową Stolicą Polski. To tytuł przyznany przez Fundację Ekologiczną "Arka". Na stronie www.rowerpomaga.pl mieszkańcy całej Polski mogli deklarować, ile kilometrów przejechali na swoich rowerach. Okazało się, że najaktywniejsi byli katowiczanie. Wskazuje Wojciech Owczarz, prezes fundacji "Arka":

Ponad milion trzysta tysięcy kilometrów przejechali katowiccy rowerzyści, którzy zdecydowali się wziąć udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej 'Rower pomaga”. Do tego wyniku przyczynili się również młodzi rowerzyści:

Nagrodę w imieniu miasta odebrał Prezydent Katowic. Marcin Krupa poinformował, że wrócił do swoich obowiązków - już w pełni sił. Przypomnijmy, że podczas wystąpienia na czwartkowej sesji Rady Miasta prezydent zasłabł. Po krótkim pobycie w szpitalu, Marcin Krupa przekazał w piątek w mediach społecznościowych, że czuje się lepiej. Dzisiaj komentował tamto zdarzenie:

W nagrodę za aktywność mieszkańców, fundacja przekazała dzisiaj  rowery dla podopiecznych katowickiego domu dziecka i Domu Aniołów Stróżów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama