107,6 FM

Bytom. Nietypowy sklep, czyli "Odpady spod lady"

Odpady spod lady - to nazwa sklepu, który stał się pierwszym bytomskim lokalem na kulturę. Można w nim kupić m.in. bambusowe szczoteczki do zębów, kosmetyczki z reklamówek czy torebki z pasów samochodowych.

Sklep został wyłoniony w pierwszej edycji konkursu Lokal na kulturę. O szczegółach - Małgorzata Węgiel-Wnuk- rzeczniczka prasowa Urzędu Miasta:

 

Zgodnie z zasadami konkursu najemca w zamian za lokal w atrakcyjnym miejscu z niższym czynszem zobowiązuje się do prowadzenia w nim działalności kulturalnej.

W sklepie "Odpady spod lady" są planowane cykliczne warsztaty, podczas których będzie można dowiedzieć się jak dać odpadom drugie życie. Mówi właściciela lokalu - Agata Maciejaszek:

 

Informacje o warsztatach będą pojawiały się na facebook'owym fanpag'u sklepu "Odpady spod lady".

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama