107,6 FM

Śląskie. Roraty czas zacząć! "Dzieci z lampionami oświecają drogę"

Rozpoczął się Adwent. Nieodzownym jego elementem są Roraty odprawiane w naszych parafiach o świcie lub wieczorem. To tradycyjne Msze Święte ku czci Matki Bożej.

Rozpoczął się Adwent, a wraz z nim Roraty. W naszych parafiach te msze święte odprawiane są albo wcześnie rano, albo wieczorem. Dzieci przychodzą na nie wyposażone w lampiony - przypomina ks. Daniel Walusz z parafii bł. Karoliny w Tychach:

A co o Roratach wiedzą najmłodsi?

 W tym roku w wielu parafiach głównym bohaterem Rorat jest Sługa Boży kard. Stefan Wyszyński, który w przyszłym roku będzie beatyfikowany. A na my zapraszamy na Roraty w Radiu eM wieczorem o 19.30.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama