107,6 FM

Katowice. Abp Wiktor Skworc z wizytą u dzieci w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka

Arcybiskup Wiktor Skworc odwiedził dziś pacjentów Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Metropolita katowicki modlił się i rozmawiał z najmłodszymi m.in. o postaci św. Mikołaja.

Z okazji dnia Świętego Mikołaja arcybiskup Wiktor Skworc odwiedził pacjentów Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Metropolita katowicki wspólnie z dziećmi i ich rodzinami modlił się o zdrowie. Nie zabrakło też rozmowy o świętym biskupie z Miry:

Były również słodkie upominki:

Katowice. Abp Wiktor Skworc z wizytą u dzieci w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka   Była okazja do rozmowy Agata Nurek / Radio eM

Dodajmy, że była to już piąta wizyta abp. Wiktora Skworca w katowickim szpitalu.

Słuchaj więcej: Dzieci z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka spotkały się z abp. Wiktorem Skworcem

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama