107,6 FM

Czerwionka-Leszczyny. Wybuch gazu w garażu. Ranny mężczyzna

Jedna osoba została ranna w wyniku wybuchu w garażu w Czerwionce-Leszczynach. Mężczyzna trafił do szpitala. Strażacy przeszukują gruzowisko.

Strażacy wydobyli poszkodowanego z garażu. - Prawdopodobnie prowadził w środku jakieś prace - powiedział Polskiej Agencji Prasowej mł. bryg. Bogusław Łabędzki z rybnickiej komendy Państwowej Straży Pożarnej.

Mężczyzna był jednak przytomny w momencie wyciągnięcia go z zawalonego garażu. Trafił pod opiekę lekarzy. W środku może być jeszcze jedna osoba.

Strażacy sprawdzają gruzowisko.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Roman
    30.01.2020 13:41
    Nie rozumiem dlaczego ludzie nie zakładają alarmu z czujnikiem gazu ?! Ja mam taki czujnik przy systemie alarmowym, opłacam głupie parę złotych składki członkowskiej w Krajowej Sieci Alarmowej Sztabu Ratownictwa i śpię spokojnie, Wiem, że jeżeli zacznie ulatniać się gaz to natychmiast będzie alarm i zaraz przyślą straż pożarną, a przy okazji przez całą dobę pilnują czy ktoś nie włamał mi się do mieszkania.

    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama