107,6 FM

2.2.2020 | Bóg posyła nas do ubogich

O wspólnocie, uzależnionych i cudach, jakie Jezus działa w życiu opowiadają Wiola i Marek Richterowie

Bóg posyła nas do ubogich   Bóg posyła nas do ubogich

Sporo o moich gościach można ostatnio usłyszeć, chociażby w kontekście Zupy w Kato. Jednak ich historia jest znacznie dłuższa niż wspólne gotowanie dla bezdomnych i potrzebujących, czy prowadzenie knajpy "Wysoki Zamek". W książce i w audycji opowiadają o swoich początkach i o służbie młodym zagubionym.

Małżeństwo i rodzina służące ubogim? O tym jak zaczęła się wspólna praca i służba  Wioli i Marka.

Zaręczyny i śluby ubóstwa - czyli o decyzji, by żyć tak jak ci, którym służą.

Zupa w Kato i Wspólnota Dobrego Pasterza, czyli o codzienności i bieżących wyzwaniach.

Wiola i Marek Richter   Wiola i Marek Richter

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji

Programy