107,6 FM

Sosnowiec. Zamiast reklam i ogłoszeń na słupach, nalepki z wizerunkami Jana Kiepury, Poli Negry czy Włodzimierza Mazura

Sosnowiec chce poradzić sobie z problemem oblepiania latarni ogłoszeniami. Samorząd obklei słupy specjalnie zaprojektowanymi nalepkami. Poza informacją o zakazie ogłoszeń, pojawią się na nich znane postaci z Sosnowca.

Samorząd Sosnowca chce walczyć z nielegalnymi ogłoszeniami, kibicowskimi wlepkami i reklamami na słupach oświetleniowych. W walce z ich oklejaniem mają pomóc nalepki, na których - poza informacją o zakazie - pojawią się znane postaci z Sosnowca: Jan Kiepura, Pola Negri czy Włodzimierz Mazur. Komentuje Michał Zastrzeżyński, zastępca prezydenta miasta:

Póki co, nalepki pojawią się na 80 latarniach. Urzędnicy nie wykluczają, że na kolejnych wlepkach pojawi się również Edward Gierek.

Sosnowiec. Zamiast reklam i ogłoszeń na słupach, nalepki z wizerunkami Jana Kiepury, Poli Negry czy Włodzimierza Mazura   Nalepki ze znanymi postaciami mają zniechęcać do zaklejania słupów ogłoszeniami Marcin Iciek / Radio eM

Problem, z jakim starają się walczyć władze Sosnowca, dostrzegają mieszkańcy:

Miejskie nalepki pilotażowo pojawią się po 10 lutego wzdłuż ulicy Grota-Roweckiego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama