107,6 FM

24.2.2020 | Czy Śląsk musi dbać o wizerunek? | Co z tą Unią?

1) Czy Śląsk musi dbać o swój wizerunek? Z jednej strony bowiem za nami 100. rocznica powołania Wojciecha Korfantego na komisarza Polskiego Komisariatu Plebiscytowego, z drugiej niedoszły protest górników w Warszawie.

2) Co z tą Unią? Jesteśmy po Brexicie, w Brukseli odbył się szczyt ws. budżetu, ale... bez efektów. Czy martwi nas przyszłość UE?

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Naszym zdaniem

Naszym zdaniem  

Każdego dnia, każdego tygodnia bombardują nas informacje o wydarzeniach, które mogą zmienić świat, albo mogą okazać się bańką mydlaną. Naszym zdaniem warto o nich rozmawiać. Przynajmniej o niektórych. Rozmawiamy więc z uznanymi komentatorami: ks. Piotrem Brząkalikiem i Krzysztofem Łęckim.
W każdy poniedziałek o 18.30 zaprasza Sylwester Strzałkowski.

Audycje