107,6 FM

4.3.2020 |Serce uwielbienia

Bywa, że pierwszym skojarzeniem na hasło "warsztaty uwielbienia" są szkolenia dla śpiewaków i muzyków. Tymczasem uwielbienie, to przede wszystkim styl życia i gotowość naszego serca - podkreślają bohaterowie programu dr Terri Terry - amerykańska liderka uwielbienia i ewangelizatorka oraz Maciej Wolski - lider Domu Modlitwy Warszawa 24/7.

4.3.2020 |Serce uwielbienia  

Na początek parę słów zaproszenia Domu Modlitwy Warszawa 24/7 na seminarium, podczas którego powstała ta audycja:

"Czy wiesz, że każdy chrześcijanin jest powołany do tego, by uwielbiać Boga? Tak, Ty też!
Życie wieczne to nieustanne wielbienie Boga, stawanie przed Nim w prawdzie i wyśpiewywanie jaki On jest.
Podczas seminarium na temat uwielbienia Terri pomoże nam przybliżyć perspektywę Nieba i wiecznej szczęśliwości."

- Czy można nauczyć się uwielbienia? - Uwielbienie jest tym, kim jesteś. Każdy coś uwielbia. Bóg, który nas zbawia pozwala nam przenieść nasze uwielbienie z rzeczy na Niego!

Serce pełne goryczy i nieprzebaczenia nie potrafi uwielbiać. Posłuchajcie poruszającej historii przebaczenia w życiu Terri Terry i uwolnienia od nienawiści.

Maciej Wolski - lider Domu Modlitwy Warszawa 24/7 - istotą uwielbienia jest postawa naszego serca, uwielbienie rodzi się ze spotkania z Bogiem, z zachwytu.

4.3.2020 |Serce uwielbienia  

- Jak Boga uwielbiać? - Naśladujmy Chrystusa. W tej części Terri Terry przestrzega przed uwielbieniem muzyki zamiast Boga. Mówi też o "celebrytach" uwielbienia...

4.3.2020 |Serce uwielbienia  
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

21.00 Credo - rozmowy o wierze

21.00 Credo - rozmowy o wierze  

Porozmawiamy o muzyce od i dla Boga, o rozpoznawaniu znaków czasu, czy teraz jest czas łaski dla wierzących? Nie zabraknie też dużo dobrej muzyki.

 

 

Programy