107,6 FM

29.03.2020 | Zniszczyć świętego. Śledztwo w sprawie prześladowania o. Pio

O ojcu Pio napisano naprawdę wiele. Czy dzięki temu wiemy, jak wyglądały prześladowania świętego stygmatyka przez Kościół? Ta książka, to wstrząsający zapis drogi do zbawienia, którą ojciec Pio przebył pośród brutalnych oskarżeń i zniewag. Autor sięgnął do nieznanych dotąd materiałów gromadzonych w tajemnicy przez przyjaciół zakonnika z Pietrelciny.

29.03.2020 | Zniszczyć świętego. Śledztwo w sprawie prześladowania o. Pio  

Gościem programu jest ojciec Maciej Zinkiewicz OFM Cap, redaktor naczelny "Głosu Ojca Pio". - Święty na trudne czasy, święty dodający otuchy i nadziei, który sam żył zjednoczony z krzyżem i doświadczał ogromnego cierpienia.

- Każdy dzień spędzam z ojcem Pio - mówi ojciec Maciej Zinkiewicz. W tej części audycji min. o spotkaniu ks. Karola Wojtyły z ojcem Pio, a także o powodach dla których Jan XXIII był obawiał się ojca Pio.

Ojciec Pio - święty z średniowiecznych legend, czy święty na nasze czasy? O nadzwyczajności i zwyczajności przesłania świętego z Pietrelciny.

 O "Domu ulgi w cierpieniu" i wyzwaniu ojca Pio, by być blisko chorych i cierpiących.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji

Programy