107,6 FM

18.03.2020 | Rooftops - czyli ewangelizacja w inernecie

Dziś łatwiej spotkać się z młodym człowiekiem w Internecie, niż w szkole czy w parku. Goście Radia eM ze Wspólnoty Jafa widzą swoją misję i powołane w ewangelizacji młodzieży. Znaleźć więc można ich w na kanale Rooftops i oczywiście w Radiu eM.

18.03.2020 | Rooftops - czyli ewangelizacja w inernecie  

Zacznijmy od Internetu, czyli znajdujemy YouTube, a tam kanał Rooftops. W tej części audycji poznajemy gości w sieci. Za chwilę będą też w Radiu eM.

O początkach Rooftops, pierwszych doświadczeniach i marzeniach, a także o tym jak zaczęła się przygoda Karoliny, Danieli i Adriana z Bogiem.

- Nie chodzi nam o dyskusje, prowokacje i grzanie kontrowersyjnych tematów. Rootops powstał po to, by opowiedzieć o życiu z Bogiem i relacji z Jezusem.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

21.00 Credo - rozmowy o wierze

21.00 Credo - rozmowy o wierze  

Porozmawiamy o muzyce od i dla Boga, o rozpoznawaniu znaków czasu, czy teraz jest czas łaski dla wierzących? Nie zabraknie też dużo dobrej muzyki.

 

 

Programy