107,6 FM

8.4.2020 | Projekt Antyfona i wirtualna schola

Paweł Płoskoń w kwarantannie zobaczył wyzwanie. Nie możemy śpiewać w kościele? Zaśpiewamy w domu. Każdy swoim. Posłuchajcie historii niezwykłego chóru.

8.4.2020 | Projekt Antyfona i wirtualna schola  

Paweł Płoskoń, kompozytor i dyrygent Akademickiej Scholi Gaudete z Katowic, stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w rzeczywistości wirtualnej czuje się znakomicie. Moje obawy, że muzyka liturgiczna poza kościołem traci smak, rozwiał jednym kliknięciem - na kanale YouTube zabrzmiało niezwykłe uwielbienie. Posłuchajcie jak projekt Antyfona pozwolił  ludziom z całej Polski zamkniętym w swoich domach zbudować wspólnotę. 

8.4.2020 | Projekt Antyfona i wirtualna schola   8.4.2020 | Projekt Antyfona i wirtualna schola  
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

21.00 Credo - rozmowy o wierze

21.00 Credo - rozmowy o wierze  

Porozmawiamy o muzyce od i dla Boga, o rozpoznawaniu znaków czasu, czy teraz jest czas łaski dla wierzących? Nie zabraknie też dużo dobrej muzyki.

 

 

Programy