107,6 FM

Śląskie. Maseczki i rękawiczki w kanalizacji, albo na trawnikach? Dąbrowa Górnicza reaguje

Maseczki i rękawiczki powinny trafiać do pojemników na odpady zmieszane. Problem z niedbalstwem w tej sprawie zauważono w Dąbrowie Górniczej. Remonty i prace budowlane w czasie koronawirusa też mogą powodować śmieciowy problem.

Porzucanie byle gdzie maseczek czy rękawiczek jednorazowych jest niebezpieczne. Alarmują w Dąbrowie Górniczej i przypominają, że niedbalstwo może stwarzać okazje do zakażenia się koronawirusem. Żeby było inaczej - środki ochrony osobistej powinny trafiać do właściwych pojemników na odpady.

Z kolei w ostatnich dniach nielegalnie wysypane śmieci znaleziono w rejonie Raciborza i Skrzyszowa, obok Wodzisławia Śląskiego. W tym drugim wypadku mężczyźni przywieźli śmieci białym busem:

Więcej w relacji Mateusza Kornasa:

Apelujemy, aby powstrzymać się od tego co nie jest niezbędne i nie prowokować niepotrzebnie niebezpiecznych sytuacji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama