107,6 FM

15.04.2020 | Koncerty w Internecie - NiemaGotu zaprasza

Nie możemy się spotkać i brakuje nam wspólnotowego przeżywania wiary. Czy internetowe transmisje są dobra propozycją? O tym rozmawiam z Adamem Guzdkiem inicjatorem Fabryki Koncertów oraz z Olą Maciejewską i Kubą Blycharzem z NiemaGotu.

NiemaGotu   NiemaGotu

Pieśń sprawiedliwości - najnowszy utwór zespołu NiemaGotu otworzy dzisiejsze spotkanie w programie Credo. O treści i wielkanocnym przesłaniu rozmowa autorem muzyki i tekstu Kubą Blycharzem.

-Fabryka Koncertów powstała po to, by dzielić się dobrymi treściami i dobrym brzmieniem w Internecie - mówi Adam Guzdek, inicjator internetowych transmisji koncertów na platformie Fabryka Koncertów.

- Kiedy jak nie teraz mamy nieść Dobrą Nowinę, kiedy mamy dawać ludziom Nadzieję, Wiarę i Wsparcie. Zobaczcie oni teraz potrzebują tego najbardziej - mówi Adam Guzdek. -Dlatego też postanowiliśmy nieść ludziom, poprzez muzykę chrześcijańską i świadectwa muzyków  a także  ich osobiste doświadczenia, nadzieję i dodawać otuchy oraz pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują. Rozpoczynamy na specjalnej platformie www.fabrykakoncertow.com.pl cykl koncertów Artystów Sceny Chrześcijańskiej. Pierwszy koncert to zespół niemaGOtu na specjalnie przygotowanym na Wielki Tydzień koncercie „mimo pandemii … Jest Nadzieja”

Po pierwszym paschalnym koncertem w Fabryce Koncertów miała miejsce rozmowa z Olą Maciejewską i Kubą Blycharzem. Koncert bez publiczności? szukamy dróg, by być razem!

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

21.00 Credo - rozmowy o wierze

21.00 Credo - rozmowy o wierze  

Porozmawiamy o muzyce od i dla Boga, o rozpoznawaniu znaków czasu, czy teraz jest czas łaski dla wierzących? Nie zabraknie też dużo dobrej muzyki.

 

 

Programy