107,6 FM

10.06.2020 | Bądź jak Jezus - czyli jaki?

O koncercie "Bądź jak Jezus", który w czasie pandemii odbędzie się on-line i o naśladowaniu Chrystusa rozmawiam z organizatorem wydarzenia i z artystami - Olą Maciejewską, Magdą Anioł i Adamem Szewczykiem.

10.06.2020 | Bądź jak Jezus - czyli jaki?  

Gdyby nie pandemia... powtarzamy wszyscy tłumacząc sobie zmiany z jakimi przyszło się nam zmierzyć. Choćby tę, że nie możemy wybrać się na koncert, jak to bywało w ostatnich latach. Adam Guzdek - organizator rodzinnego, ekumenicznego koncertu "Bądź jak Jezus" - przekonuje mnie, że spotkać się będziemy mogli, że się zobaczymy i przeżyjemy coś wyjątkowego właśnie teraz w Boże Ciało roku 2020.

Co to znaczy być jak Jezus i czym dla artystów jest "niewidzialna" internetowa widownia - między innymi o tym rozmawiam z Magdą Anioł i Adamem Szewczykiem.

-Jezus nie zostawia nas wtedy, gdy upadamy, nie frustrujmy się, gdy nie wychodzi, tylko wpatrujmy w Mistrza, nie łudźmy się, że nie będziemy upadać... - przekonuje Ola Maciejewska z zespołu NiemaGotu.

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

21.00 Credo - rozmowy o wierze

21.00 Credo - rozmowy o wierze  

Porozmawiamy o muzyce od i dla Boga, o rozpoznawaniu znaków czasu, czy teraz jest czas łaski dla wierzących? Nie zabraknie też dużo dobrej muzyki.

 

 

Programy