107,6 FM

Katowice. Europejski Kongres Gospodarczy wystartował w formie hybrydowej. Jak pomóc małym i średnim firmom?

Odbudowa gospodarki po kryzysie związanym z koronawirusem. Nad tym tematem zastanawiają się eksperci i politycy podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który rozpoczął się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Recesja gospodarki - to jeden z głównych tematów Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który rozpoczął się w Katowicach. Zdaniem obecnego podczas kongresu Jerzego Kwiecińskiego, prezesa PGNiG - problemem jest sektor małych i średnich przedsiębiorstw.

- Kluczem będzie namówienie tych firm do inwestycji w najbliższych miesiącach - twierdzi były minister finansów:

Katowice. Europejski Kongres Gospodarczy wystartował w formie hybrydowej. Jak pomóc małym i średnim firmom?   XII Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach Mateusz Kornas / Radio eM

Zdaniem europosła i byłego premiera Jerzego Buzka, by wesprzeć firmy w czasie epidemii, ważne jest wykorzystanie unijnych pieniędzy:

Dwunastą edycję Europejskiego Kongresu Gospodarczego rozpoczęła sesja pod nazwą 'Europa przyszłości'. Jednym z jej tematów jest też Europejski Zielony Ład.

Wydarzenie z powodu pandemii odbywa się w formie hybrydowej, czyli zarówno stacjonarnie w katowickim centrum kongresowym, jak i online.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama