107,6 FM

07.09.20| Zegar ptasi dzienny

Już wiemy, kto nas budzi około 4, 5 nad ranem? Warto posłuchać, kto umila na czas w dzień. Pod warunkiem, że nie stoimy na np. rondzie katowickim, ale na leśnej polanie. Zegar ptasi to fascynująca opowieść.

07.09.20| Zegar ptasi dzienny   Laziska Gorne . Ptaki . Fot. Roman Koszowski /Gosc Niedzielny Roman Koszowski /GN
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Sekrety przyrody

Sekrety przyrody   Katarzyna Widera-Podsiadło

Rozmowy Katarzyny Widera-Podsiadło z Piotrem Kardaszem skłaniają do refleksji nad potęgą przyrody, nad miejscem i rolą człowieka w niej, poznawania praw natury i procesów w niej zachodzących, również tych, na które wpływ ma człowiek. Wiedza i pasja Piotra Kardasza gwarantują pobudzenie ciekawości ekologicznej, służącej do samodzielnego i aktywnego dbania o otaczające nas środowisko.

Piotr Kardasz to dziennikarz, publicysta, autor wielu książek, poradników dotyczących hodowli i pielęgnacji roślin, pasjonat przyrody. Znany z licznych programów realizowanych m.in. również dla TVP Katowice, TVS, czy Radia Katowice. Posiadacz patentów w zakresie technologii ekologicznych, laureat prestiżowej nagrody „Eureka 2002” na targach w Brukseli za technologię rekultywacji terenów zdegradowanych „Izoling”.