107,6 FM

21.12.20| O czym zwierzęta mówią w Wigilię?

Trzeba koniecznie posłuchać samemu. My opowiemy, jak porozumiewa się las, jak do siebie mówią zwierzęta. O tym Bogdan Bobrzyk z katowickich Lasów Państwowych.

21.12.20| O czym zwierzęta mówią w Wigilię?   ZABRZE PAWLOW 02 01 2008 SARNA SARENKA PRZY PARAFIA PW SW PAWLA FOTO:HENRYK PRZONDZIONO/GOSC NIEDZIELNY HENRYK PRZONDZIONO
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Sekrety przyrody

Sekrety przyrody   Katarzyna Widera-Podsiadło

Rozmowy Katarzyny Widera-Podsiadło z Piotrem Kardaszem skłaniają do refleksji nad potęgą przyrody, nad miejscem i rolą człowieka w niej, poznawania praw natury i procesów w niej zachodzących, również tych, na które wpływ ma człowiek. Wiedza i pasja Piotra Kardasza gwarantują pobudzenie ciekawości ekologicznej, służącej do samodzielnego i aktywnego dbania o otaczające nas środowisko.

Piotr Kardasz to dziennikarz, publicysta, autor wielu książek, poradników dotyczących hodowli i pielęgnacji roślin, pasjonat przyrody. Znany z licznych programów realizowanych m.in. również dla TVP Katowice, TVS, czy Radia Katowice. Posiadacz patentów w zakresie technologii ekologicznych, laureat prestiżowej nagrody „Eureka 2002” na targach w Brukseli za technologię rekultywacji terenów zdegradowanych „Izoling”.