107,6 FM

11.03.21| Gody ssaków

Za oknem jeszcze tak sobie, a im zachciewa się amorów. No tak gody niektórych ssaków już się rozpoczęły. Które już dobierają się w pary o tym dr Jerzy Parusel wieloletni dyrektor Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego Górnego Śląska.

11.03.21| Gody ssaków   FOTO: HENRYK PRZONDZIONO / GOSC NIEDZIELNY HENRYK PRZONDZIONO
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Sekrety przyrody

Rozmowy Katarzyny Widera-Podsiadło z Piotrem Kardaszem skłaniają do refleksji nad potęgą przyrody, nad miejscem i rolą człowieka w niej, poznawania praw natury i procesów w niej zachodzących, również tych, na które wpływ ma człowiek. Wiedza i pasja Piotra Kardasza gwarantują pobudzenie ciekawości ekologicznej, służącej do samodzielnego i aktywnego dbania o otaczające nas środowisko.

Piotr Kardasz to dziennikarz, publicysta, autor wielu książek, poradników dotyczących hodowli i pielęgnacji roślin, pasjonat przyrody. Znany z licznych programów realizowanych m.in. również dla TVP Katowice, TVS, czy Radia Katowice. Posiadacz patentów w zakresie technologii ekologicznych, laureat prestiżowej nagrody „Eureka 2002” na targach w Brukseli za technologię rekultywacji terenów zdegradowanych „Izoling”.