107,6 FM

12.03.21| Miód rzepakowy

Inny niż wszystkie miody. Można nim nie tylko wygodnie posmarować chleb, ale również użyć go do różnych kulinarnych potraw. A w tym wszystkim niesie takie walory prozdrowotne, że tylko korzystać. O miodzie rzepakowym mówi Mariusz Opoka specjalista do spraw pozyskiwania i przetwórstwa produktów pszczelich.

12.03.21| Miód rzepakowy   Pszczoły ks. Wojciech Parfianowicz /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Sekrety przyrody

Sekrety przyrody   Katarzyna Widera-Podsiadło

Rozmowy Katarzyny Widera-Podsiadło z Piotrem Kardaszem skłaniają do refleksji nad potęgą przyrody, nad miejscem i rolą człowieka w niej, poznawania praw natury i procesów w niej zachodzących, również tych, na które wpływ ma człowiek. Wiedza i pasja Piotra Kardasza gwarantują pobudzenie ciekawości ekologicznej, służącej do samodzielnego i aktywnego dbania o otaczające nas środowisko.

Piotr Kardasz to dziennikarz, publicysta, autor wielu książek, poradników dotyczących hodowli i pielęgnacji roślin, pasjonat przyrody. Znany z licznych programów realizowanych m.in. również dla TVP Katowice, TVS, czy Radia Katowice. Posiadacz patentów w zakresie technologii ekologicznych, laureat prestiżowej nagrody „Eureka 2002” na targach w Brukseli za technologię rekultywacji terenów zdegradowanych „Izoling”.