107,6 FM

25.05.2021 | Cukrzyca a choroby naczyniowo-sercowe

Jak rozpoznać cukrzycę? Co zrobić, żeby nie dopuścić do rozwinięcia choroby i uniknąć jej groźnych konsekwencji? Jaki jest związek między cukrzycą typu 2 a chorobami naczyniowo-sercowymi? M.in. na te pytania poszukamy odpowiedzi w audycji.

Trwa akcja edukacyjna „Zadbaj o serce w swojej rodzinie”, która ma na celu edukację na temat chorób, dotykających nasze rodziny: udaru mózgu, migotania przedsionków i cukrzycy typu 2. Akcja zwraca uwagę na profilaktykę, leczenie i przeciwdziałanie konsekwencjom chorób cywilizacyjnych.

W trosce o zdrowie Polaków, autorytety medyczne z zakresu neurologii, kardiologii i diabetologii dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą związaną z tymi groźnymi chorobami cywilizacyjnymi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Radio eM poradnikowo

Radio eM poradnikowo   Radio eM poradnikowo to cykl audycji, w których nie brakuje porad zdrowotnych i finansowych Pixabay

Kredyt niespłacony, sprawy urzędowe leżą, nie masz pomysłu na nowy biznes? A do tego kłuje w boku, strzyka w uchu, boli głowa? Problemy, problemy, problemy - my ci pomożemy!

Radio eM poradnikowo codziennie od poniedziałku do piątku o 16.40.