107,6 FM

02.07.2021 | Mistrzostwa Europy weszły w fazę ćwierćfinałów

Kolejne mecze przed nami. Mistrzostwa Europy weszły w fazę ćwierćfinałów. Przed piątkowymi meczami w studiu Kibicujemy RazeM mówiliśmy o tym, co czeka kibiców.

Gościem Radia eM był Paweł Czado dziennikarz sportowy portalu Interia.pl, z którym rozmawialiśmy o magii trwającego turnieju; o tym, kto jego zdaniem zdobędzie mistrzostwo oraz czy... w dzisiejszych czasach futbol się obroni.

02.07.2021 | Mistrzostwa Europy weszły w fazę ćwierćfinałów   Magda Ficek-Sitarz z biura tłumaczeń i współpracy polsko-czeskiej "Translavia"

Jutro swój mecz gra jedna z rewelacji turnieju - Czechy. Nasi południowi sąsiedzi mają w Polsce wielu sympatyków. Przygotowaliśmy dla nich kibicowski minisłownik, który przedstawiła Magda Ficek-Sitarz z biura tłumaczeń i współpracy polsko-czeskiej "Translavia".

 

 

 

« 1 »

Kibicujemy RazeM

Kibicujemy RazeM  

Analizy, komentarze, ciekawostki i konkursy. Ruszają Mistrzostwa Europy a z nim specjalne studio Radia eM. Oddamy głos ekspertom, pasjonatom a przede wszystkim... kibicom. Bo o Euro chcemy opowiedzieć każdemu: również tym, którzy na co dzień futbolem się nie interesują.
Marcin Iciek zaprasza codziennie o 10:30 i o 16:10.