107,6 FM

Unitra - Reaktywacja marki oraz nowe produkty już w sklepach Audio

Unitra, ikona polskiej branży audio, z dumą ogłasza swój powrót na rynek z nową serią urządzeń, które łączą w sobie dziedzictwo i nowoczesność. Ta kultowa marka, znana z dostarczania wysokiej jakości sprzętu audio, ponownie wzbudza zainteresowanie swoimi innowacyjnymi produktami.

Nowe urządzenia, takie jak wzmacniacz WSH-805, odtwarzacz CD CSH-801, gramofony Frydereyk i Edmund, oraz kolumny podłogowe ZGZ-801, to połączenie tradycji i nowoczesności. Zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce, te produkty są hołdem dla złotej ery Unitry, jednocześnie wprowadzając markę w XXI wiek.

Unitra, od lat ceniona za swoje audiofilskie podejście do dźwięku, kontynuuje tradycję tworzenia urządzeń, które nie tylko dostarczają doskonałej jakości dźwięk, ale są również trwałe i naprawialne. To podejście, w połączeniu z nowoczesnym designem, zostało docenione przez ekspertów, czego dowodem jest nagroda Red Dot.

Produkty, które już wkrótce trafią na półki sklepowe, będą dostępne w renomowanych salonach audio. Co więcej, Unitra planuje rozszerzyć obecność na rynki zagraniczne, co pozwoli miłośnikom doskonałego dźwięku na całym świecie cieszyć się produktami Unitry.

Trochę historii o Unitrze

Założona w 1961 roku przez połączenie dwóch organizacji elektronicznych, Unitra szybko stała się istotnym elementem polskiego sektora elektroniki. W 1978 roku, po podziale na Unitra-Elektron i Unitra-Dom, firma skoncentrowała swoje działania na wytwarzaniu elementów elektronicznych oraz sprzętu domowego. Zmiany z 1982 roku przekształciły Unitrę w zrzeszenie przedsiębiorstw działających na zasadzie dobrowolności. Po przemianach ustrojowych w 1989 roku, przedsiębiorstwa zyskały niezależność, a wiele z nich nadal funkcjonowało pod szyldem Unitra.

Produkty marki Unitra możecie kupić w renomowanych salonach Audio takich jak np. Akustyka.pl

Prezentacja nowych produktów marki Unitra odbyła się na tegorocznych targach Audio Show. Po raz pierwszy Unitra umożliwiła odsłuch w specjalnie skonstruowanej sali odsłuchowej i zaprezentowała swoje produkty większej grupie odbiorców

Artykuł sponsorowany (whp)

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama