Urszula Rogólska
Po sześciu dniach wędrówki, 11 sierpnia ponad tysięczna rzesza pielgrzymów jubileuszowej 25. Pieszej Pielgrzymki Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę, dotarła do celu!Zdjęcia: Urszula Rogólska /Foto Gość
GOSC.PL DODANE 12.08.2016 AKTUALIZACJA 13.08.2016
GOSC.PL DODANE 10.06.2026
Archidiecezja Katowicka DODANE 09.06.2026 AKTUALIZACJA 09.06.2026
RADIO eM DODANE 30.05.2026
RADIO eM DODANE 16.05.2026
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.