Emilia Pawlaczyk
Metropolita katowicki przewodniczył Eucharystii w katowickiej katedrze Chrystusa Króla w pierwszym dniu świąt Narodzenia Pańskiego. Razem z nim przy ołtarzu stanęli m.in. biskupi pomocniczy oraz abp senior Damian Zimoń.
RADIO eM DODANE 25.12.2019 AKTUALIZACJA 25.12.2019
GOSC.PL DODANE 04.06.2026
RADIO eM DODANE 05.06.2026
KAI DODANE 03.06.2026
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.