107,6 FM

 • Bp. libera
  19.05.2019 21:32
  To ŚLONZOK tak samo jak jo. Jyno terozki wstyd mi za niego. Ucieko przed łodpowiedzialnościom ?
  doceń 9
 • Dawid
  20.05.2019 09:14
  Ksieza napisali mu list z konkretnymi pytaniami...teraz zamiast odpowiedziec to jedzie sie modlic;) jakiez to glebokie;)
  doceń 9
 • tomaszl
  20.05.2019 10:12
  W czasie zamętu spowodowanego przez księży i biskupów pozostawianie swojej owczarni brzmi dosyć niedorzecznie. Ze spokojem czas na medytacje można przesunąć na czas po wyjaśnieniu obecnego zamętu.
  I jest jeszcze jeden, ważniejszy wydaje się motyw - czy wzorem biskupa jak poczuję potrzebę medytacji to mam porzucić na pól roku rodzinę, jej problemy i jechać medytować?
  doceń 13
  • Gość
   23.05.2019 09:53
   Zwróciłeś uwagę na to, że ostateczną decyzję ks. Biskup podjął w listopadzie albo w grudniu zeszłego roku? Czyli pół roku temu, na długo przed wszystkimi "zamętami medialnymi".
   doceń 0
 • jurek
  20.05.2019 10:42
  Tak przez analogię staram się sobie to tak wyobrazić. Moja firma ma wielkie problemy (od dawna nie była na takim zakręcie), mam ogrom robotyw w cały swoim dziale. Idę do szefa i mówię - chciałbym na pół roku sobie "poluzować" (gdybym miał pieniądze to np. udłabym sie w długa podróz). Co by mi szef powiedział? Raczej na tym forum nie zacytuje, a poza tym na pewno nie miałbym gdzie wracać. Pisze to aby pokazać, jak biskupi wydaja sie zupełnie oderwani od rzeczywistosci.
  doceń 10
 • Spoko
  20.05.2019 12:03
  "...byłoby rzeczą dobrą dla mnie osobiście, a w konsekwencji dla mojej posługi biskupiej, przeżycie czasu sabatycznego w bezpośredniej, intymnej bliskości Boga." - bardzo mnie to cieszy, że biskup chce "naładować akumulatory", gdyby inni hierarchowie poszli w jego ślady to może za pół roku decyzje które by podejmowali były dużo bardziej roztropne, wyważone ale przede wszystkim przemodlone. Szczęść Boże księże biskupie.
  doceń 4
 • Ja
  21.05.2019 07:26
  A czy w pismie swietym nie jest napisane ze glodnemu najpierw daj chleb powszedni a potem daj mu slowo boze.Biskupie najpierw owieczki nakarm a pozniej pomysl o sobie
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy