107,6 FM

 • kim
  12.07.2019 09:57
  cyt.: " sądzisz, że praktykom jogi zawdzięczasz jakąś poprawę swojej duszy. To nieprawda." - Jak każdy polski katolik wiesz lepiej. Wiesz lepiej ode mnie co się ze mną dzieje. Chociaż mnie nie widziałeś na oczy i nie wiesz kim w ogóle jestem. Czemu mnie to nie dziwi??? Pozdrawiam, życzę zdrówka i odrobiny pokory.
  • jerzysinger
   12.07.2019 12:05
   "jak każdy polski katolik" - i po co to uogólnianie? A na wyciszenie proponuję adorację i kontemplację Najświętszego Sakramentu, najlepiej w tych kościołach, które proponują to przez cały dzień lub nawet dobę.
   doceń 6
  • spe
   12.07.2019 15:56
   W duchowości katolickiej prawdą dość powszechnie znaną jest, że "duszę może czynić lepszą tylko Bóg swoją łaską i obecnością, a czyni to zwłaszcza poprzez sakramenty". I ta prawda dotyczy każdej duszy, w tym tak samo mojej, jak i Twojej. I nie wiem wcale lepiej do Ciebie, co się dzieje w Twojej duszy, ani nie roszczę sobie do tego żadnych praw. Zauważ jednak, że to Ty sam publicznie przypisałeś wspomnianym katolickim duchownym powierzchowność myślenia, infantylizm i zabobonność, a jednocześnie w tym samym komentarzu uznałeś, że "joga mi bardzo pomaga w wewnętrznym wyciszeniu, a przez to w byciu lepszym człowiekiem"...
   doceń 5
 • Gość02
  13.07.2019 10:31
  https://opoka.org.pl/biblioteka/P/PR/tp201022_jogin.html
  doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy