107,6 FM

 • widz
  07.08.2015 12:49
  Jeśli bankowe, to nie produkty !!!
  To jest ich nowomowa, żeby "uszlachetnić" i nadać "ludzką twarz" zwykłemu handlowi pieniądzem.
  Banki niczego nie produkują !
  To zwykłu PR-owski chwyt.
  A w rzeczywistości jest to zwykły HANDEL.
  doceń 1
 • Gabriela Maria
  09.08.2015 15:46

  Tak zwana walka ze złem często sprowadza się do walki z drugim człowiekiem, zaś jej efektem jest … kolejne zło. Trudno oczekiwać od publicznych mediów nawoływania do modlitwy. Mielibyśmy wtedy państwo wyznaniowe, a ono Królestwem Bożym bynajmniej nie jest. Przykłady funkcjonujących (zarówno w przeszłości, jak i dziś) państw wyznaniowych wskazują raczej na królestwo przeciwnika Boga.
  Chrześcijanin, zamiast walczyć o państwo wyznaniowe powinien wziąć sobie do serca słowa Jezusa z Ewangelii: „Jeśli kto chce iść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech co dnia bierze krzyż swój i niech Mnie naśladuje! Bo kto chce zachować swoje życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, ten je zachowa”. Bowiem to On - Jezus - „w wierze nam przewodzi i ją udoskonala” (Hbr 12, 2). W wierze, z której „niedostrzegalnie, jak z ziarnka gorczycy” wyrasta potężne drzewo Królestwa Bożego.

  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamów newsletter