107,6 FM

 • ART
  12.09.2018 11:39
  Totalne zakłamanie! Na podstawie zeznań byłych ministrantów „przypominających sobie” molestowania sprzed 47 lat (sprawdźcie słynne oskarżenie kardynała MacCarrick) + medialne nagonki +odpowiednie przepisy tzw. „prawa” niszczy się całe diecezje w USiech i zasłużonych ludzi KK!!! A potem udaje się w mediach , że to wszystko to naprawdę! A trolle internetowe lansują nową sowiecką obyczajowość! Czy to tak wyglądają czasy ostateczne???
  • czytelnik
   13.09.2018 08:51
   Pomyśl chodź przez chwilę o ofiarach zamiast odwracać kota ogonem i bronić sprawców.
   doceń 0
 • tadeuszogorek
  13.09.2018 08:14
  O czym tu rozmawiać? Trzeba natychmiast usunać protektora homoznboczenców z urzędu "księcia kościoła", zamiast zastanawiać się dlaczego mlodzież zaczyna odrzucać kościół...
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy