Śląsko-Dąbrowska Solidarność ze wsparciem dla szpitali. Na służbę zdrowia związkowcy chcą przekazać 100 tysięcy złotych.
25 marca w kalendarzu liturgicznym ma swoje miejsce uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
Czego najbardziej na świecie pragnął dzisiejszy święty?
Koleje Śląskie informują, że jeszcze bardziej ograniczają siatkę połączeń. W czasie pandemii koronawirusa, pasażerowie niechętnie podróżują pociągiem.
O problemach związanych z wypalaniem traw alarmują strażacy z naszego regionu. Okazuje się że pandemię koronawirusa wykorzystują podpalacze. Informacje mamy z mysłowickiej straży pożarnej.
Mamy już więcej informacji na temat pomocy Chorzowa dla lokalnych przedsiębiorców. Miasto wprowadza konkretne rozwiązania, które mają odciążyć firmy w trudnym czasie pandemii koronawirusa.
Trawa odkażanie Świętochłowic. Dezynfekcja ma pomóc w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Miasto, podobnie jak Chorzów, chce też zwolnić lub zmniejszyć czynsz najmu dla lokalnych przedsiębiorców.
Chorzów pomaga seniorom. Na stronie magistratu można znaleźć numer telefonu, pod który należy zgłosić oczekiwana formę pomocy czyli na przykład konieczność zrobienia zakupów czy wyprowadzenia psa.
Trudno nie zauważyć, że obecnie, na skutek zewnętrznych okoliczności i podyktowanych nimi decyzji władz, odebrano nam to, co dla nas najcenniejsze.
Spotkanie pierwsze: „O wierze”.
redakcja@radioem.pl tel. 32/ 608-80-40sekretariat@radioem.pl tel. 32/ 251 18 07