107,6 FM

Chorzów. Seniorze potrzebujesz jedzenia, lub środków higieny? Miasto pomoże

Chorzów pomaga seniorom. Na stronie magistratu można znaleźć numer telefonu, pod który należy zgłosić oczekiwana formę pomocy czyli na przykład konieczność zrobienia zakupów czy wyprowadzenia psa.

Chorzów jest kolejnym miastem, które uruchamia pomoc dla seniorów. Na stronie magistratu można znaleźć numer telefonu, pod który należy zgłosić oczekiwana formę pomocy. O szczegółach Kamil Nowak - rzecznik prasowy chorzowskiego magistratu:

W akcję szczególnie zaangażowali się harcerze, ale nie tylko. Kamil Nowak zapewnia, że wszystko odbywa się z dużą troską o bezpieczeństwo:

Miasto pomaga nie tylko seniorom  - już wkrótce wprowadzi zwolnienia z części opłat czynszowych za lokale wynajmowane od miasta, w których prowadzona jest działalność gospodarcza. Chodzi o te branże, które ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa, nie mogą świadczyć usług.

Podajemy numer telefonu pod którym w Chorzowie można uzyskać pomoc: 695 563 067

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama