107,6 FM

Chorzów. Coraz więcej szczegółów dotyczących pomocy przedsiębiorcom

Mamy już więcej informacji na temat pomocy Chorzowa dla lokalnych przedsiębiorców. Miasto wprowadza konkretne rozwiązania, które mają odciążyć firmy w trudnym czasie pandemii koronawirusa.

Pomoc dotyczy tych, którzy wynajmują lokale miejskie i których działalność została prawnie ograniczona na skutek ogłoszenia stanu epidemicznego. O szczegółach Kamil Nowak, rzecznik prasowy Urząd Miasta w Chorzowie:

W tym ostatnim przypadku - umotywowane wnioski będą każdorazowo analizowane indywidualnie - dodaje rzecznik chorzowskiego magistratu. Więcej informacji udziela Wydział Zasobów Komunalnych.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama