Pamiętajmy o wyzwalającej mocy prawdy i koniecznych słowach przeprosin.
Koleje Śląskie mają coraz nowocześniejszy tabor, kursuje już tylko jeden pociąg typu EN57 - mówił w Radiu eM Wojciech Dinges, prezes tej spółki kolejowej.
Nauczyciele, członkowie "Solidarności" są zdeterminowani, podobnie jak nauczyciele z innych związków – mówił w Radiu eM o sytuacji strajkowej Lesław Ordon z oświatowej „Solidarności”.
Taki właśnie jest Grzegorz, który utracił wzrok, ale nie radość życia i bycia.
Tak ma każdy ojciec, który niekoniecznie z własnej winy i woli wyprowadza się z domu.
Bo mama to nie tata. Każdy ma inną rolę do odegrania w życiu dziecka.
Wkrótce Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach może znaleźć się w elitarnym gronie lotnisk, które obsługują ponad 5 mln pasażerów rocznie - mówił w Radiu eM jego prezes Artur Tomasik.
Tym razem naszym gościem będzie Anna Bąk, która wybrała się na kilkutygodniowy wolontariat na indonezyjskie wyspy Jawa i Bali. Jak wygląda codzienność mieszkańców tych wysp? Czy indonezyjska mentalność bardzo różni się od naszej, europejskiej? Posłuchajcie:
redakcja@radioem.pl
tel. 32/ 608-80-40
sekretariat@radioem.pl
tel. 32/ 251 18 07