107,6 FM

Wywiad z panią biskup

Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą.


Posłuchaj Ewangelii z komentarzem. Aby pobrać lub słuchać na urządzeniach mobilnych, kliknij TUTAJ.

28.11.2014 rozważa Ireneusz Krosny

Przeczytałem kiedyś wywiad z panią „biskup” Kościoła Luterańskiego Szwecji. Pani „biskup” nie dość, że „biskup”, to jeszcze lesbijka żyjąca w drugim związku z panią „ksiądz”, czyli panią „pastor”. Byłem niezwykle ciekaw, jak owa pani godzi to wszystko z Biblią, w której przecież jednoznacznie podobne rozwiązania są potępione. Okazało się, że owo pogodzenie było dla pani „biskup” bardzo proste: Biblia to stara książka, nie przystająca do naszych czasów i współczesnej wiedzy. I już. Czyli, inaczej mówiąc, słowa Biblii przeminęły, zdezaktualizowały się. Czyli Jezus kłamał, mówiąc, że Jego słowa nie przeminą. Pozostaje więc zagadką, dlaczego ta pani zdecydowała się być „biskupem” takiego Jezusa – kłamcy, skoro współczesna wiedza wie lepiej od Niego, co jest dobre, a co złe. Jednak prawda jest inna i niezwykle prosta: słowa Jezusa nie przeminęły i nie przeminą, obojętnie, co ustali pani „biskup”, jej „żona/mąż”, ONZ, parlament czy co przegłosuje większość. Nie tylko nie przeminą, ale się wypełnią.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • Józef Powroźnik
  29.11.2014 18:18
  Z bardzo dużym niesmakiem czytam tego brukowca i mam wrażenie, że czytam "gówno wybiórcze" najsłynniejszego jąkały III pomrocznej i pederastycznej rzeczy niepojętej. I to ten brukowiec ma być "GAZETĄ KATOLICKĄ" ??? O zgrozo do czego nas już doprowadziły te miernoty INTELEKTUALNE !!!!!!!!!!!!!!!
  doceń 0
 • Gość - 1
  29.11.2014 18:29
  Co to za FILOZOFIA, która zakłada odejście od łączności "grzechu z konkretnym człowiekiem", mówi ona (ta filozofia), że człowieka nie należy krytykować a jedynie jego "grzech"!!! Co to za BREDNIE !!!! A gdzie niby powstają te "złe myśli", ten "grzech"? Przecież w "głowie" konkretnego człowieka!!!! Co to za prymitywy intelektualne głoszą te "bzdety"!!! To jest paranoja, to potworna choroba psychiczna, która opętała niektórych ludzi!!!!!!!!!!!!
  doceń 1
 • NORMALNY
  30.11.2014 16:26
  Ad re."mmm"; to bardzo dobrze, że ci "kapłani" zrezygnowali!! Prawda szatan będzie się z tego powodu smucił, ale ludzie prawdziwej WIARY będą im wdzięczni. W polskim KOŚCIELE jest jeszcze wielu MODERNISTÓW, którzy też powinni odejść. W czym zubożał nasz KOŚCIÓŁ po odejściu np. p. obirka?
  doceń 1
 • Savonarola
  06.12.2014 05:06
  Mozna sie sprzeczac kto jest lepszy-biskup lesbijka,czy ksiadz pedofil?
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamów newsletter