107,6 FM

Solo Dios basta!

Jakaś pani z pierwszego rzędu prosi o ten utwór. Magda Anioł nie może zejść ze sceny bez zaśpiewania tej piosenki.

- I jeszcze Piosenka o Dobrym Pasterzu! To hit moich prymicji - prosi ojciec Daniel. Magda Anioł śpiewa jeszcze i ten utwór.

Tak było podczas koncertu charytatywnego w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa na Koszutce, zorganizowanego przez Wspólnotę Dobrego Pasterza. Podczas koncertu można było usłyszeć prapremierowe piosenki z repertuaru Magdy Anioł i Adama Szewczyka.

Solo Dios basta!   Podczas koncertu można było usłyszeć prapremierowe utwory z repertuaru Magdy Anioł i Adama Szewczyka Archiwum Wspólnoty Dobrego Pasterza To jednak nie tylko koncert. Każdy, kto przybył mógł bliżej poznać Wspólnotę Dobrego Pasterza, jej członków, historię i służbę. Krzysztof, animator wspólnoty, podzielił się swoim doświadczeniem z ostatnich dni. Razem z Markiem raz w tygodniu odwiedzają chorych na oddziale zakaźnym w szpitalu w Chorzowie. Ostatnio, gdy przyszli, usłyszeli: "Sławek umarł". Przed śmiercią Sławek wyspowiadał się po wielu latach, przyjął Jezusa Eucharystycznego i pojednał się z żoną.

Wspólnota Dobrego Pasterza, powołana przez abp. Damiana Zimonia, pracuje na rzecz ludzi, którzy na co dzień doświadczają różnych form ubóstwa i zagubienia. Często są to osoby bezdomne, uzależnione, nosiciele wirusa HIV i chorzy na AIDS. To miejsce także dla tych, którzy zdecydowali się na życie w trzeźwości.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama